Parní lázně z plastových modulů

tylette

Komfortní sprchová kabina s masážní i klasickou sprchou se zabudovaným parním generátorem pro parní lázeň, vodoléčbou a tropickým deštěm je kvalitním výrobkem firmy Tylö. Tylette není klasický obyčejný sprchový kout. Díky Tylette sprchové kabině si můžete v koupelně vytvořit ráj odpočinku. Zkušenosti na celém světě dokázali, že pára, v níž můžete sedět, působí blahodárně a relaxačně na tělo i duši. Tylette Vám umožňuje mít takový požitek doma, a abyste se v něm necítili sami v příjemných chvílích, nabízíme parní kabinu s dvěma komfortními sedadly.

Páru vytváří zabudovaný parní generátor s automatickým napouštěním vody, vypouštěcí a oplachovací funkcí. Uvnitř kabiny je elektronický ovládací panel pro všechny funkce, zapnutí a vypnutí generátoru a světla.

Sprchová kabina je vyrobena z vakuově odlévaných speciálních plastů. Design dotváří zabudované LED osvětlení, termostatická baterie, poličky na kosmetiku a zrcadlo. Na masáž si podle vlastní potřeby můžete vybrat kaskády vody, tropický déšť, který Vás příjemně osvěží nebo boční trysky na masáž celého těla. Duši Vám pohladí různé vůně esencí, které lze podle nálady přidat do nádobky na esence. Po takovém dokonalém relaxačním pobytu Vám Tylette parní kabina zaručí sladké sny …

Tropický déšť – vzrušující zážitek, jemný déšť na osvěžení celého těla
Kompletní sprchová sada – s chrónovým nastavitelným držákem a sprchovou hlavicí, na níž je nastavitelná intenzita proudu vody od jemného spreje až po pulzující proud vody
Termostatická baterie – v elegantním chromovém provedení, vysoká kvalita a snadné ovládání
Masážní trysky – na masáž a uvolnění celého těla
Dávkovač esencí – s přírodními esencemi, příjemná osvěžující vůně se rozplyne v páře
Snadno otevíratelné dveře – vyrobeno z kvalitního materiálu a kaleného bezpečnostního skla. Vyberte si mezi závěsnými a prostor šetřícími posuvnými dveřmi
Jedinečný set koleček – kolečka z nerezové oceli, které zajišťují správné a snadné otevírání dveří
Vodě odolné halogenové světlo – pro příjemné neoslňující osvětlení uvnitř kabiny
Elektronický ovládací panel – snadno ovladatelný, ukazuje nastavení teploty, času, parní lázně a osvětlení, přepínání sprchy a masáží
Vodní kaskády – uvolňující a povzbuzující masáž pro vaše unavené a bolavé svaly zad a hlavu
Materiál nejlepší kvality – vakuově formován plast speciální kvality, kalené termoizolační bezpečnostní sklo a hliníkové profily pro pevnou paro a voděodolnou konstrukci
Komfort a pohodlí – se zabudovanými sedadly a praktickými poličkami v stěně
Zabudovaný parní generátor – pro uvolňující koupel v oblacích uklidňující páry. Generátor vodu automaticky napouští a vypouští

Důležité! Sprchové kabiny jsou na trhu nabízeny v různé kvalitě a provedení. Důkladně si prověřte, zda splňují základní podmínky jako jsou: termoizolační bezpečnostní sklo na dveřích a stěnách, nerezové komponenty na všech částech, které přicházejí do kontaktu s párou a vodou, dostatečně těsnící lišty kolem dveří a stropu, kvalitní a výkonný parní generátor se servisem, který je schopen ohřát kabinu na 45 ° C za 15 – 20 minut.

elysee

Luxusní parní kabiny, které splňují nejvyšší kritéria pro tvar a funkčnost. Perfektní doplněk k veřejným koupelovým zařízením v hotelech a spa-nebo uskutečněný sen v mnoha domácnostech.

Tylö Elysée přichází ve více velikostech a stylech. Vyrobené na úrovni doby, vakuově formované se speciální kvalitou bílého plastu pro pevnou parotěsnou konstrukci. Dodávané jako polotovar v částech stěny a kupole se zabudovanými sedadly a zapuštěným stropním osvětlením nad každým sedadlem. Dveře jsou vyrobeny z tvrzeného, kaleného bezpečnostního skla v pevném rámu s klikami z anodizovaného hliníku. Transformátor pro osvětlení, výstup odvětrání vzduchu a vše montovací technické vybavení je zahrnuto. Jednoduše přidejte Vámi zvolený parní generátor a ovládací panel na zkompletování.

Velký výběr volitelného příslušenství

– Moduly stěna / sedadlo lze vyměnit za skleněnou část kvůli lepšímu přístupu světla. – Všechny kabiny mohou být vybaveny servisní stěnou s poličkami a příslušenstvím pro směšovací čep a sprchovou hlavici. Servisní stěna může být objednána místo odpovídajícího modulu stěna / sedadlo bez platby navíc. Myslete však na to, že se tím zmenší počet sedadel v parní kabině. – Parní kabiny s prostorem podlahy větším než 4m2 mohou být dodány s vaničkou z vakuově formovaného bílého plastu (kromě F / FC).

Volitelné příslušenství
Parní dveře 99 G – speciálně navrženy pro přístup invalidního vozíku s extra širokým otvorem, bez vystouplého prahu a nerezovými ochrannými rohy kolem skleněných dveří.

Vanička podlahové – vakuově formovaná, bílá, z plastu speciální kvality, se zabudovaným odpadním výstupem, oddělovačem vody a nastavitelnými nohami. Může být použita do všech parních kabin Elysée od modelu 2 D po model 7 F s max. rozměrech 212 x 193 cm (kromě F / FC).

Skleněná stěna – kouřové, kalené bezpečnostní sklo v rámu z přírodního anodizovaného hliníku. Každá skleněná část může být nahrazena sedadlem / stěnou. Může být objednaná místo odpovídající části stěna / sedadlo a bez výdajů navíc.

Servisní část Základ – policový prostor vcelku. Vyrobeno z vakuově tvarovaného bílého plastu speciální kvality. Může se objednat bez odpovídající části stěna / sedadlo v plastu bez platby navíc.

Servisní část Komplet – plně vybavená Vakuový stěnovou částí s přihrádkou na mýdlo / šampon, proudové otvory pro vodní masáž, termostatický kontrolovaný směšovací čep a sprchová hlavice.

Tylö Fresh – elektrický dávkovač esencí.

Steam Clean – čisticí / dezinfekční zařízení.

excellent-1

Luxusní parní kabina zvyšuje standard ve všech veřejných lázeňských zařízeních. Tylö Excellent byla navržena zejména pro profesionální použití, ale menší modely mohou být splněním snů i doma. Tylö Excellent je dostupná v několika velikostech, od verzí pro čtyř nebo pěti saunujících se až po velkolepé parní kabiny, které se starají o pohodlí více než 50 hostů.

Vyrobené na úrovni doby, vakuově tvarovaný bílý plast speciální kvality pro pevnou parotěsnou konstrukci. Dodávaný jako polotovar-části stěny a kupole s vnitřní úpravou skládající se ze čirok pohodlných lavic v bílém lakovaném hliníku. Dekorativní krycí panely se mohou přesouvat kvůli snadné údržbě. Dveře jsou vyrobeny z tvrzeného kaleného bezpečnostního skla v pevném rámu s klikami z přírodního anodizovaného hliníku. Odvětrací otvor a vše montované technické vybavení je zahrnuto. Jednoduše přidejte Vámi vybraný parní generátor a ovládací panel na doplnění.

excellent-2

Množství volitelného příslušenství
Všechny Excellent parní kabiny mohou být vyměněny za volitelnou servisní stěnu, se zabudovaným policovým prostorem a prostorem pro směšovací čep a sprchovou soupravu / set. Servisní stěna může objednat bez odpovídající části stěna / sedadlo bez platby navíc. – Stěnové části se mohou vyměnit za skleněné steny. Myslíte však na to, že jsou to změny vyžádané na míru a změní počet sedadel v parní kabině.

Volitelné příslušenství
Parní dveře 99 G – speciálně navrženy pro vstup invalidního vozíku s extra šířkou otvoru, bez vystouplého prahu a nerezové ochranné rohy kolem skleněných dveří.

Skleněné stěny – kouřové kalené bezpečnostní sklo v rámu z přírodního anodizovaného hliníku. Každá skleněná část může být nahrazena sedadlem / stěnou. Může být objednaná namísto odpovídající části stěna / sedadlo bez výdajů navíc.

Servisní část Komplet – vakuově formované části stěnové s přihrádkou na mýdlo / šampon, proudové otvory pro vodní masáž, termostatem kontrolovaný směšovací čep a sprchová hlavice. Může se vyměnit za část stěna / sedadlo.

Servisní část Základ -jak je uvedeno výše, jen bez proudových otvorů.

Tylö Fresh – Eeektrický dávkovač esencí

Steam Clean – čisticí / dezinfekční zařízení.

Parní sauny Impression

Firma Tylö nabízí nové parní kabiny v moderním současném designu. Tylö Impression 110C, 130 a 170 tvoří parní sauna a sprcha v jedné kabině. Jsou určeny pro jednu osobu (i110C a i130) nebo dvě osoby (i170). Menší rozměry kabin umožňují jejich umístění do malých a středně velkých koupelen.

impression-1 impression-2 impression-3