Stone Board

Představujeme Vám léčivou sílu přírody, kamennou desku StoneBoard.

Využijte čas strávený před umyvadlem při čištění zubů, česání, umývání nebo čas ve sprše k péči o Vaše zdraví!
Vhodné do koupelen, společných prostor – školek,hotelů, bazénů, balneocenter, lázeňských domů,

Každodenní péče o chodidla pomáhá k odplavení škodlivých toxických látek, které se během dne nashromáždí v našem těle. Pozitivně působí na 5 životně důležitých orgánů (srdce, plíce, játra, slezina, ledviny) a na 6 ochranných orgánů ( tlusté střevo, tenké střevo, žlučník, žaludek, močový měchýř). Na chodidle najdeme nervová spojení se všemi orgány těla, a proto je chodidlo často nazýváno zmenšeným obrazem našeho těla. Dospělý člověk o váze 70 kg během jednoho dne přenese při chůzi pomocí svých chodidel zátěž až 700 tun. Tak proč nepoužít svou vlastní váhu těla a nevyužít ji k uvolnění a harmonizaci našeho organismu.

Reflexologickou desku Vám nabízíme v různých barevných variantách. Černé, bílo-černé, bílé, veronské červené sestavené z velkých i malých kamenů, vše podle Vašeho přání. Pro inspiraci si projděte naši galerii. Reflexologickou desku je možné si vyzkoušet v Pivních lázních Olomouc, Omega centrum Olomouc, Aqapark Olomouc a ve Vendryni v novém čtyřhvězdičkovém hotelu VITALITY v podhůří Beskyd atd….

Zkušení architekti a desingeři volí do svých interiérů přírodní materiál kámen a dřevo. Věří v tento materiál a rozšiřují hranice, jeho kreativního i technického využití. Pokud patříte k lidem, které vlastnosti kamenné podložky oslovily a chtěli byste ji využívat ve svém oboru, nabízíme Vám spolupráci s naší firmou. V případě zájmu, nás prosím kontaktujte.

3 2 1

Způsob použití:
Reflexologickou desku StoneBoard lze použít pro masáž ve stoje a to obou nohou současně, přešlapujeme, nebo přenášíme váhu ze špiček na paty. Lze použít také v sedě. Neopomeneme přitom masírovat i hrany chodidel (ovlivňují páteř).Reflexologickou desku je možno použít do koupelen, sprchovacích koutů, k bazénům, do rehabilitačních středisek,pro seniory,školky ,kdy si děti při raním cvičení stimuluji reflexní body/ploché nohy,špatné držení těla/. V neposlední řadě může být velmi zajímavým a vhodným dárkem pro Vaše blízké.Vzhledem k voděodolnosti materiálu je možné při sprchování přešlapovat a střídavě používat teplou a studenou vodu.
Materiál: Desk je vyrobena z voděodolného a desinfikovatelného materiálu
Rozměr: 40×30 a 40 x 60 cm základní rozměry reflexologické desky , lze skládat do bloků.
Barva: mramor -černá, bílá,béžová,říční kámen a polodrahokam růženín a křišťál
Údržba: Opláchnout teplou vodou a po té aplikovat dezinfekční prostředek Dosanin P .

4 5