Reference

Všem našim zákazníkům děkujeme za projevenou důvěru, které si velice vážíme. Všem našim budoucím zákazníkům můžeme slíbit maximální vstřícnost a individuální přístup ke každé realizaci. Vaše spokojenost je pro nás prioritní.

Jan Tlamka, majitel firmy

Po kliknutí zde se můžete podívat na průběh montáže zahradního domku se saunou, kterou realizovala naše firma a kterou natočila Česká televize Ostrava v rámci pořadu Chalupa je hra.

“Firmu Tlamka jsem si vybrali na základě pečlivého výběrového řízení. Už od první chvíle na nás pan Tlamka působil velice seriózně. Velice se nám líbilo, že po prvním telefonickém kontaktu ihned pan Tlamka přijel na místo budoucí realizace a plně se nám věnoval. Výsledek naší sauny s odpočívárnou předčil naše očekávání. Projekt splňoval,všechno co jsme požadovali. Saunu využíváme od prvního dne a ani chvíli nelitujeme realizace s firmou Tlamka. Na samotné realizaci nás nejvíce zaujal smysl pro detail a detailní zpracování každé části stavby. Pro všechny kdo přemýšlejí o stavbě své vlastní sauny mohu jen doporučit spolupráci s firmou Tlamka. Jednou větou: Co se domluví a slíbí to vždy platí.”
Krestovi
“Naše zkušenost s firmou Saunabau Tlamka byla velmi dobrá. Vše od komunikace, naplánování, instalace, předání a následné podpory fungovalo precizně a bezproblémově. Děkujeme panu Tlamkovi za skvělou práci, můžeme jen doporučit.”
Kateřina Bradáčová, Fit Effect | Fitness & Wellness
Dobrý den pane Tlamko,

Moc vám děkujeme za dodání sauny. Jsme nesmírně rádi, ze jsme se rozhodli pro vaši firmu. Konkurence je v tomto oboru veliká, ale málo která firma odvede tak precizní práci. Alespoň podle zkušenosti našich kamarádů.
Výsledek předčil nase očekávání.

Přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků.

Pokud budete kdykoli potřebovat reference, můžete nás zařadit do své databáze.

Matysovi
Vše funguje bez problému.

Jinak jsem velmi spokojena, je to pekne a kvalitne udelane. S dovolenim Vas kontakt posilam dal svym znamym z Brna.

K.Kaszper
Jen Vás chceme v novém roce moc pozdravit a popřát hodně úspěchů – pracovních i osobních, zdravíčko a štěstíčko. Saunu pravidelně používáme, máme ji moc a moc rádi a často si na Vás a Vaši “čistou” práci vzpomeneme.

Kubíčkovi z Ostravy Radvanic
Srdečně Vás zdravím z Řevničova.Chtěla jsem Vás informovat,že saunu jsme během letošního ošklivého léta dost intenzivně využívali. Teď ji necháváme chvíli vydechnout,ale jakmile se ochladí, jsme tam!.
p. Vyskočilová, Řevničov
Zvolit Vaši firmu se ukázalo jako dobré rozhodnutí. Z různých důvodů jsme ji spustili až na podzim a od té doby ji pravidelně využíváme.
p. Šír
S prací firmy Saunabau Tlamka jsem maximálně spokojena, stejně jako s jejím přístupem k zákazníkům. Saunu využívám již rok a firmu Saunabau Tlamka mohu jen doporučit
JUDr. Stanislava Rieglová, Rousínov
“V roce 2008 jsem oslovil několik firem, které vyrábějí a montují sauny. Nejlepší nabídka byla od firmy Saunabau Tlamka. I přesto, že v průběhu příprav a realizace jsem požadoval několik změn, majitel firmy vždy ochotně vyšel vstříc při zahování ceny. Samotná realizace byla provedena rychle a velmi kvalitně. Ještě jednou děkuji.” .
Mgr. Pavel Marek, Kvilda
“Naše spolupráce s panem Tlamkou začala, když jsem si ho našel na internetu. Měl jsem určitou představu o sauně a domečku v zahradě. Pan Tlamka mě přesvědčil svými propracovanými návrhy, svojí ochotou a vstřícností. Každou moji připomínku nebo návrh jsme společně konzultovali a vždy přišli na nejvhodnější řešení. Svoji práci odvedl velmi precizně, včas a naprosto dle mých představ. V sauně se cítím velmi dobře. Všechny její funkce mohu plně využívat společně se svojí rodinou a přáteli. Spolupráce s panem Tlamkou byla velkým přínosem. Mohu jen doporučit.” .
Walther Zollikofer, Kobylnice
“Firma pana Tlamky přesně splnila naše zadání pro saunu a dřevěné vybavení odpočívárny, a to včetně předem dohodnutých cen. Saunu pravidelně využíváme přes půl roku a také díky doporučení při výběru dřevin jsme velmi spokojeni.” .
Ing. Michal Provazník, Plumlov
“Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za perfektní dodávku sauny vestavěné do stodoly u naší chalupy. Naše rodina zvláště ocenila bezvadné provedení atypické kabiny včetně péče o detaily spojené s vestavbou do předem určeného prostoru a vstupem orientovaným přímo do dvora. Po praktickém vyzkoušení byla celá rodina nadšena.” .
Karel Jeřábek, Praha

REFERENCE